צרכים עזרה?

שאלות ותשובות

החששות סביב עסקאות שמתקיימות במרחק פיזי רב הוא ברור ומובן, אבל לשם כך בדיוק חובה להיעזר באנשי מקצוע מענף הנדל"ן שיש להם היכרות מצוינת עם המדינה שבה מתנהלת ההשקעה. חשוב לדעת שההשקעה הכספית אינה עוברת ישירות ליזם, אלא מופקדת לחשבון נאמנות בפיקוחו של עו"ד במדינה שבה נערכת העסקה. משיכת הכספים על-ידי היזם נעשית אך ורק על פי קצב התקדמות הבנייה, ולאחר שהוא הציג בפני עורך הדין הנאמן אישורים נדרשים.

אין צורך לטוס כל מספר חודשים למדינה שבה נמצא הנכס. ההמלצה שלנו לאחר החתימה על חוזה הרכישה היא להעביר את ההתעסקות בניהול הנכס לחברה לניהול ואחזקת נכסים טובה, שתוריד מכם את "כאב הראש" שכרוך בהשכרת הנכס, בטיפול בפרוצדורות שונות ועוד.

כמו כן, חשוב לזכור שלחברת הניהול יש אינטרס למצוא שוכרים לנכס שלכם, מכיוון שהם זוכים לעמלת ניהול, וככל שעלות שכר הדירה על הדירה תהיה גבוהה יותר, כך נגזרת אחוזי הרווח שלהם תהיה גבוהה יותר.

הערכת שווי של נכס נעשית על בסיס אותם פרמטרים בכל מדינה, כמו; ניתוח מחיר השוואתי, מחיר הנכסים שנמכרו לאחרונה באותו אזור, מצב השוק הכללי באותה מדינה ועוד. מעבר לנתונים שנציג בפניכם, תוכלו לגשת למידע שנמצא כיום ברשת האינטרנט, ולקבל אינפורמציה נוספת על סביבת המגורים, ביקוש, הצע ועוד.

הקשר שלי ושל חברות הנדל"ן עם היזמים בחו"ל הוא קשר עסקי שמקנה לנו את הזכות לשווק את הפרויקטים למשקיעים בארץ. אנחנו למעשה אנשי הקשר שמייצגים אתכם בפרויקט, כאשר הקשר עם היזמים מתחיל הרבה לפני הפגישה אתכם. אנשי המקצוע שלנו בוחנים את הנכסים, לומדים להכיר את סביבת המגורים, את הפוטנציאל המניב של כל פרויקט, ומאפשרים לנו להציע ללקוחותינו עסקאות בטוחות, שאין בהן סיכון רב.

בפגישה עם משקיעים עומד כבר לרשותנו מידע נרחב על קשת רחבה של נכסים בחו"ל, ועל פי הצרכים של כל משקיע ומשקיע, נתפור את עסקת הנדל"ן המדויקת והטובה ביותר עבורו.

כאמור, איסוף מידע על מגוון של נכסים להשקעה בחו"ל נעשה הרבה לפני המפגש אתכם. בפגישה הראשונית נרצה לשמוע מה מעניין אתכם, מה חשוב לכם בהשקעה כזו, מה הן הציפיות שלכם ועוד. על פי מידע זה נציע לכם מספר אפשרויות.

לאחר בירור נוסף, בדיקה וקבלת החלטה לרכישת נכס מסוים בחו"ל, נלווה אתכם בכל תהליך הרכישה. נסייע לכם במינוי עו"ד מקומי שייצג אתכם, וילווה אתכם בתהליך של בדיקת ההסכמים והטפסים הנדרשים, שכתובים בשפה האנגלית. גם בעזרתנו תוכלו לקבל הסבר על כל סעיף בחוזה.
מרגע זה ובמהלך שלבי הבנייה של המיזם עוברת אלינו האחריות לבקר באתר הבנייה, לצלם את התקדמות הבנייה, ולשקף לכם כל שלב.

לאחר שקיבלתם את המפתח לדירה, נמשיך לתת לכם מענה לכל שאלה שהתעוררה מול החברה שנבחרה לנהל עבורכם את הנכס. ביום שבו תהיו מעוניינים למכור את הנכס ולמשש את תשואת הרווח ממנו, נחזור לתמונה ונסייע לכם לאתר משקיע חדש שירכוש מכם את הנכס… שימו לב, את עמלת המכירה ישלם המשקיע החדש.

עורכי הדין שאנו מציעים ללקוחותינו הם אלה שעשו עבורנו את בדיקת הנכסים הראשונית מהיבט משפטי, כאשר אחת ההתניות הבסיסיות לבחירתם היא שאין ניגוד אינטרסים בייצוג של אחד מהיזמים. כמובן שיש לזכור שעורכי דין מחויבים לאתיקה מקצועית.
בנוסף, כיוון שעורכי הדין כבר בדקו את הנכסים ומכירים את הפרויקטים היטב, מתאפשר לנו להציע את שירותיהם ללקוחותינו בעמלת שכר טרחה נמוכה יחסית, כאשר השירות נעשה בצורה יעילה ומהירה יותר.

אולם, עורכי הדין שאנחנו מציעים הם אפשרות בלבד, וכל משקיע יכול לבחור מטעמו עורך דין שייצג אותו מול היזם.

את התשואה החודשית תוכלו לקבל חודש בחודשו לחשבון הבנק שלכם בארץ בכל מטבע שתבקשו, או לבחירתכם אחת לרבעון.

Call Now Button