ישר מהתנור

נדל"ן בישראל

התאמת הדירה להשקעה הנכונה עבורך

” בְּחָכְמָה יִבָּנֶה בָּיִת וּבִתְבוּנָה יִתְכּוֹנָן.” (משלי  כ”ד, ג’)

השקעה בנדל”ן היא השקעה סולידית ובטוחה, בה תהנו מהכנסה חודשית (שתנבע מן השכירות) ומעליית ערך הנכס.

בהשקעה בדירה בישראל תוכלו להנות גם מהלוואות לרכישת הנכס (תוך שעבוד הנכס עצמו); נכס נדל”ן אינו נעלם או מתאדה, הוא קיים ואפשר להשכיר או למכור ואף להעביר בירושה (ללא מס), לכן, באופן עקרוני, אנשים כה רבים בוחרים בהשקעה יציבה זו כהשקעה הטובה והבטוחה שלהם, למען עתידם.

ידוע לכל כי רכישה או השכרת דירה היא צורך בסיסי של כל אדם. צורך זה הוא הכח המניע את כל תחום הנדל”ן ואף את הכלכלה עצמה.
קורת- גג היא צורך בסיסי ביותר, בארצנו קצב ההתרבות הטבעית הוא מהגבוהים מבין המדינות המערביות, יהודים מכל העולם תמיד רואים בישראל כבית- מה שמביא להגירה חיובית. תוסיפו למשוואה זוגות שמתחתנים ומצד שני זוגות שמתגרשים -ותראו את הביקוש לנדל”ן למגורים בארץ עולה בכל שנה ושנה.

על פי נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה שפורסמו בשנת 2017, בסוף שנת 2015 מנתה אוכלוסיית ישראל 8.5 מיליון תושבים. האוכלוסייה צפויה להגיע ל-10 מיליון תושבים בסוף שנת 2024, ל-15 מיליון תושבים בסוף 2048.

נכון לכתיבת שורות אלה, אוכלסיית ישראל מונה מעל 9.1 מיליון איש – ונראה שנגיע לעשרה מיליון תושבים הרבה לפני 2024.

מה גורם לעליה בדרישה לדירות בישראל ולעליית מחירים?

דבר ראשון – עליה במספר משקי הבית בישראל.

בישראל, כ- 180 אלף איש נוספים למדינה מידי שנה. נתון זה כולל ברובו את הריבוי הטבעי בארץ ובנוסף את העליה לארץ – מה שמהווה עליה של כ-60 אלף משקי בית בשנה.

דבר שני – גירושין

לצערנו, אחוזי הגירושין בישראל עומדים על כ-30%, מה שגורם לתא משפחתי המשתמש בדירה אחת להשתמש למעשה בשתי דירות. נתון זה גורם לעוד ביקוש לדירות לרכישה או השכרה.

דבר שלישי – ביקוש.

ישראלי עובר בממוצע כ 3.5 דירות בימי חייו. אמנם כשמשפחה אחת עוזבת בית נכנסת אליו משפחה אחרת, אך קיים בלאי גדול, בעיקר של דירות ישנות, דבר המגביר את הביקוש.

דבר רביעי – השקעות נדל”ן.

השקעה בבית מהווה השקעה סולידית ובטוחה לחלופות שונות, ישראלים רבים מחזיקים בבית שני (ושלישי, ורביעי…) כהשקעה ויוצרים ביקוש נוסף לבתים.

דבר חמישי – גידול בתוחלת החיים.

 תוחלת החיים, בעולם בכלל ובישראל בפרט, עולה, כך שאם בשנות השישים תוחלת החיים הממוצעת בישראל עמדה על 65 שנים, היום, אנחנו מתקרבים לתוחלת חיים של 80 שנה (ולנשים אפילו יותר), ובתוך מספר עשורים תוחלת החיים תגיע, כך מוכיחים המחקרים, לכדי 90 שנה ואף יותר.

הערה: אזרחים מבוגרים יותר לרוב יעדיפו להמשיך ולהתגורר בדירתם.

כיום, נבנים בארץ בממוצע כחמישים אלף דירות בשנה. לפי הנתונים שהצגתי, בקרוב יהיה צורך בכשבעים אלף דירות מידי שנה, וישנן הערכות, לפיהן בתוך 30 שנה (דהיינו, בשנת 2050), נגיע לכדי 18 מיליון תושבים – מה שיגרום לרמת ביקוש של כמאה אלף דירות חדשות, מידי שנה!

לפי הנתונים, כיום בישראל לכל אדם שלישי (35% מהאזרחים) אין דירה בבעלותו והוא גר בשכירות, נתון זה עולה עם השנים ועם התייקרות הבתים (בשנות התשעים, לדוגמא, אחוז האנשים שלא הייתה דירה בבעלותם היה 28%).

אם כן, לא פלא שמחסור בדירות יגרום לכך שמחירי הדירות רק עלו בשנים האחרונות וימשיכו לעלות גם בעתיד (וזאת למרות מאמצי הממשלה לצנן שוק זה).

אם אתם מעוניינים ברכישת דירה ראשונה בארץ ואם אתם מעוניינים בדירה להשקעה, אם בקבוצת לרכישה דירה במסגרת תמא 38 , אם בדירה חדשה מקבלן או בדיהת יד שניה, אני מציע לכם את שירותיי.

אבחן איתכם את כל הנתונים ואסנן עבורכם נכסים שונים במטרה להנגיש לכם עסקת נדל”ן התפורה בדיוק למידתכם.

כאשר בוחנים רכישת נכס להשקעה, יש דגש הן לתשואה השותפת (השכירות) אותה תקבלו מהשוכר והן לפוטנציאל לעליית הערך (רכישה מתחת למחיר השוק), והכל בהתאמה מלאה ליכולתכם ולרצונותיכם. יחד, נבחן את התקציב שלכם ובעזרת מערכת הקשרים הענפה שלי, אחפש ואתאים לכם נכס העונה על כל הבקשות.

רובינו לא רוכשים בית בכל יום, עבור רובנו מדובר בהוצאה הגדולה ביותר בימי חיינו, ואני אשמח מאוד ללוות אתכם בהחלטה חשובה זו. גם במכירה או בקניה של נכס למגורים, תקבלו דרכי את מלא השירות באמינות ללא פשרות ובסיוע והכוונה לקראת רכישה או מכירה ביתכם.
יחד, נצעד יד ביד אל עבר רכישת נכס הנדל”ן שלכם בארץ.

הנכסים שלי

הנכסים שלי הם הלקוחות שלי, אני משקיע בכל לקוח את כל תשומת הלב; בשירות, בזמינות ובעזרה המקצועית תוך הכוונה מלאה. המטרה הברורה שלי היא ליצור לקוחות מרוצים, ההצלחה של הלקוחות שלי היא ההצלחה שלי.
מוזמנים ליצור קשר, ולתאם פגישה ✿

נגישות

צרו קשר

מלאו את הפרטים ואחזור אליכם