אופיר הררי – יועץ להשקעות נדל"ן בארץ ובחו"ל

אופיר הררי - נדלן מניב

הקילומטראז’ של אופיר בתחום השקעות הנדל”ן מסתכם במעל ל-15 שנים. את ראשית דרכו עשה בהשקעות נדל”ן בארץ בלבד, ולאחר מספר שנים הרחיב את יריעת עיסוקו להשקעות נדל”ן בחו”ל, בעיקר באנגליה.

אופיר, בעל רשיון תיווך מטעם משרד המשפטים, עובד בשיתוף פעולה עם יזמים מהשורה הראשונה וחברות שיווק. בנוסף לכך אופיר מעביר את הקורס השקעות נדל”ן בחו”ל” במסגרת מכללת R.E.S – מכללה ללימודי מקצועות הנדל”ן’ וכן מעביר קורס השקעות נדל”ן בחו”ל בצורה פרטית לחברות הייטק/ פיננסים ועוד.. (מוזמנים לפנות)

את צעדיו הראשונים בענף הנדל”ן המקומי עשה מתוך ראייה והסתכלות קדימה על שנות הפנסיה, ובנוסף מתוך הבנה שבהיותו עצמאי יש ימים טובים יותר ויש כאלה שפחות, וכך כמענה בטוח לקצבת הפנסיה וכהכנסה קבועה בימים אפורים של העסק, חיפש ומצא השקעה שתניב לו הכנסה קבועה ובטוחה.

יתרון נוסף שהתלווה לתשואה החודשית מהשכרת הנכס היה עליית ערכו של הנכס מיום קנייתו ולאחר מספר שנים.

עם הזמן נוכח אופיר לגלות שההזדמנויות בארץ יקרות לרבים ומאידך ישנן ההזדמנויות נדל”ניות בחו”ל – אנגליה  – השקעה כספית קטנה יותר, תשואה גבוהה יותר ומינימום סיכון על הקרן, כאשר ההתעסקות הנדרשת סביב ניהול הנכס היא מינימלית ביותר.

כיום מציע אופיר ללקוחותיו עסקאות נדל”ן בחו”ל, שלהגדרתו מאפשרות למשקיע הזדמנות נהדרת לתת לכסף שלו לעבוד טוב יותר עבורו.

לפני הצגת העסקה למשקיע נעשית בדיקה מדוקדקת ואובייקטיבית של כל אחת מההשקעות בטרם היא יוצאת כהצעה למשקיעים. הקו המנחה את אופיר הוא להציע עסקאות נדל”ן ללקוחות שיאפשרו להם לישון בשקט בלילה, וגם לו… “כי השקט הנפשי שלהם, הוא גם השקט הנפשי שלי”

אופיר נולד בכפר הרא”ה שבעמק חפר, ועד היום מתגורר במושב עם רעייתו יהודית ועם חמשת ילדיהם.

למה כדאי לכם לקחת אותי ללוות אתכם ?

 • התאמת ההשקעה האידיאלית ביותר עבורך- נכס בארץ / נכס באנגליה / השקעה אלטרנטיבית ועוד.. תמיד תקבל, ליווי מלא לאורך כל התהליך  – יד ביד לאורך כל הדרך.
 • מכיר ובודק לעומק את הפרויקט, את היזם, הקבלן ועוד..כולל טיסות במהלך הבניה, בדיקות בשטח, תשאול מקומיים, בדיקה עם עו”ד של החוזה והתייעצות עם שמאים
 • נסיון בקריאת והבנה של החוזים הבריטים( מעל 300 חוזים) מכיר את הטריקים של עו”ד והיזמים, מכיר את החוקים והתקנות …
 • לפני חתימת החוזה נשב אתכם עד שתבינו את החוזה.
 • אבדוק את התקדמות הבניה בשטח ואשלח לכם עדכונים שוטפים.
 • במסירת הדירה אבדוק את גודל הדירה, ציוד חשמלי עובד, חברת בדק בית וכו’
 • מלווה אתכם גם לאחר הרכישה –  כולל עזרה מול חברת הניהול / יזם, מכירת הדירה בעתיד, טספי מס באנגליה, שינוי חברת ניהול ועוד..
 • ברגע שיש מאחורי מספר משקיעים – יש לנו כח במו”מ מול היזם / חברת הניהול – הכל בכדי שאתם המשקיעים דרכי תזכו לקבל את התשואה הגדולה ביותר והשירות הטוב ביותר.
 • עזרה ועצה בכל הנוגע למילוי טפסי המס האנגלי
 • קורס נדל”ן חו”ל 

  בכל השקעה קיים סיכון, מצד שני אם לא נשקיע- כספינו יישחק ולכן בטוח שנפסיד… לכן חייב כל אחד להשקיע למען עתידו ועתיד משפחתו.
  ישנם מגוון רחב של אפשרויות השקעה הנבדלות זו מזה במשך ההשקעה, סכום ההשקעה, סיכונים ועוד.
  כאשר אנו משקיעים בנדל”ן אנו משקיעים סכום כסף משמעותי, וחשוב מאוד להימנע מטעויות – להיכנס להשקעה המתאימה ליעדים ולמטרות שלנו, לא להסתנוור מתשואות חלומיות, להבין את ההשקעה והסיכון או בקיצור “להשקיע בעיניים פקוחות”, לצערינו רבים ממשווקי ההשקעות השונות “שוכחים” להסביר לנו את הסיכון…עדיין יש לנו אחראיות ללמוד ולהבין במה אנו משקיעים, מהם היתרונות הסיכונים ועוד…בשלושת המפגשים זיככתי עבורכם מידע קריטי רב , נלמד על סוגי השקעות שונות בנדל”ן וכיצד יש לנתח עסקה וסיכונים ולבחור את ההשקעה המתאימה לנו ביותר ועוד.

  מפגש ראשון
  >. למה להשקיע בנדל”ן חו”ל? פחדים וחששות.
  >. אסטרטגיות השקעה.
  >. 16 כללי זהב שחייב משקיע לבדוק לפני ההשקעה
  >. חברת ניהול

  מפגש שני
  >. סוגי המיסוי הקיימים – בארץ ובחו”ל
  >. אמנת מס
  >. העברת כספים
  >. מימון
  >. סיכונים והטעיות – הבנת העסקה.
  >. מקורות למידע – אתרי אינטרנט שונים לניתוח עסקאות.
  >. סביבת הנכס – ניתוח הנכס – ניתוח תזרים.

  מפגש שלישי
  >. מודלים נפוצים בהשקעת נדל”ן (אחזקה ישירה, הלוואת חוב ועוד).
  >. מתודולוגיה לבדיקת פרויקט חדש.
  >. כללי זהב לגידור סיכון, בחינה לעומק של פרויקטים, התייחסות לשווקי חו”ל שונים.
  > ניתוח עסקה

  מספר מפגשים – 3
  זמן מפגש – שלוש שעות

נגישות

צרו קשר

מלאו את הפרטים ואחזור אליכם