אופיר הררי – יועץ להשקעות נדל"ן בארץ ובחו"ל

אופיר הררי - נדלן מניב

הקילומטראז’ של אופיר בתחום השקעות הנדל”ן מסתכם במעל ל-10 שנים. את ראשית דרכו עשה בהשקעות נדל”ן בארץ בלבד, ולאחר מספר שנים הרחיב את יריעת עיסוקו להשקעות נדל”ן בחו”ל, בעיקר באנגליה, וברחבי אירופה.

אופיר, בעל רשיון תיווך מטעם משרד המשפטים, עובד בשיתוף פעולה עם יזמים מהשורה הראשונה וחברות שיווק. בנוסף לכך אופיר מעביר את הקורס השקעות נדל”ן בחו”ל” במסגרת מכללת R.E.S – מכללה ללימודי מקצועות הנדל”ן.

את צעדיו הראשונים בענף הנדל”ן המקומי עשה מתוך ראייה והסתכלות קדימה על שנות הפנסיה, ובנוסף מתוך הבנה שבהיותו עצמאי יש ימים טובים יותר ויש כאלה שפחות, וכך כמענה בטוח לקצבת הפנסיה וכהכנסה קבועה בימים אפורים של העסק, חיפש ומצא השקעה שתניב לו הכנסה קבועה ובטוחה.

יתרון נוסף שהתלווה לתשואה החודשית מהשכרת הנכס היה עליית ערכו של הנכס מיום קנייתו ולאחר מספר שנים.

עם הזמן נוכח אופיר לגלות שההזדמנויות בארץ פחות מניבות, ולעומת זאת ההזדמנויות הנדל”ניות בחו”ל משתלמות יותר – השקעה קטנה יחסית, תשואה גבוהה יותר ומינימום סיכון על הקרן, כאשר ההתעסקות הנדרשת סביב ניהול הנכס היא מינימלית ביותר.

כיום מציע אופיר ללקוחותיו עסקאות נדל”ן בחו”ל, שלהגדרתו מאפשרות למשקיע הזדמנות נהדרת לתת לכסף שלו לעבוד טוב יותר עבורו.

לפני הצגת העסקה למשקיע נעשית בדיקה מדוקדקת ואובייקטיבית של כל אחת מההשקעות בטרם היא יוצאת כהצעה למשקיעים. הקו המנחה את אופיר הוא להציע עסקאות נדל”ן ללקוחות שיאפשרו להם לישון בשקט בלילה, וגם לו… “כי השקט הנפשי שלהם, הוא גם השקט הנפשי שלי”

אופיר נולד בכפר הרא”ה שבעמק חפר, ועד היום מתגורר במושב עם רעייתו יהודית ועם חמשת ילדיהם.

למה כדאי לכם לקחת אותי ללוות אתכם ?

  • התאמת ההשקעה האידיאלית ביותר, ליווי מלא לאורך כל התהליך הרכישה ולאחר הרכישה – יד ביד לאורך כל הדרך.
  • מכיר ובודק לעומק את הפרויקט, את היזם, הקבלן ועוד..כולל טיסות במהלך הבניה, בדיקות בשטח, תשאול מקומיים, בדיקה עם עו”ד של החוזה והתייעצות עם שמאים
  • נסיון בקריאת והבנה של החוזים הבריטים( מעל 120 חוזים) מכיר את הטריקים של עו”ד והיזמים…
  • לפני חתימת החוזה נשב אתכם עד שתבינו את החוזה.
  • אבדוק את התקדמות הבניה בשטח ואשלח לכם עדכונים שוטפים.
  • במסירת הדירה אבדוק את גודל הדירה, ציוד חשמלי עובד וכו’
  • בדיקה נוספת – 11 חודשים מיום המסירה- לבדוק שלא פספסנו משהו ( בבניה חדשה יש אחריות קבלן כוללת שנה ראשונה – ובכלל אחריות קבלן לעשר שנים)
  • מתחייב בחוזה לליווי שלכם לחמש שנים מקבלת המפתח, כולל עזרה מול חברת הניהול / יזם, מכירת הדירה ללא עלות נוספת ועוד
  • ברגע שיש מאחורי מספר משקיעים – יש לנו כח במו”מ מול היזם / חברת הניהול – הכל בכדי שאתם המשקיעים דרכי תזכו לקבל את התשואה הגדולה ביותר והשירות הטוב ביותר.
  • עזרה ועצה בכל הנוגע למילוי טפסי המס האנגלי
נגישות

צרו קשר

מלאו את הפרטים ואחזור אליכם